Vypýtajte si bezplatnú cenovú ponuku Napíšte nám priamo z webu Zavolajte nám na číslo 0904 854 544 Pozrite si mapu, ako nás nájdete Aktuálne akcie
17. 1. 2014
Akcie a zľavy

Zľavy a výhodné ponuky na tento rok pripravujeme.

Podrobnejšie >>
 

O nás

Firma HRKOTA viac ako stolár sa zaoberá výrobou nábytku na mieru a inou stolárskou výrobou pre náročných zákazníkov ako je výroba dverí, schodov a pod. pre Považie a okolie (okresy Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Žilina, Dubnica, Ilava,...). Naše stolárske výrobky však môžete nájsť aj v regióne Bratislava a v priľahlých obciach, i v iných častiach Slovenska. Prednosťami nášho stolárstva sú kvalitná výroba, individuálna starostlivosť o zákazníka, prijateľné ceny, znalosť požiadaviek spotrebiteľa v našom regióne a tiež možnosť zabezpečiť najnáročnejšie projekty, komplexné vybavenie rodinného domu, kancelárie, hotelu alebo obchodných priestorov od podlahy až po poštovú schránku.

Našou snahou je ponúknuť náročnému zákazníkovi čo najkvalitnejší produkt za prijateľné ceny a tiež starostlivosť o zákazníka ako je poradenstvo, predaj doplnkového sortimentu ako sú laminátové podlahy, kľučky a služby s tým súvisiace ako je montáž laminátových podláh, formátovanie, frézovanie a hoblovanie na požiadanie. Hoci vyrábame nábytok a stolárske výrobky na mieru a podľa požiadaviek zákazníka, darí sa nám dodávať produkty v cene sériovo vyrábaných modelov iných výrobcov.

Máme pod kontrolou celý proces spracovania zákazky, to znamená od prvého kontaktu, poskytnutie potrebných informácií a cenovej ponuky, prijatia objednávky, výroby, zamerania až po inštaláciu v priestoroch zákazníka. Tým zaručujeme správne a rýchle zapracovanie požiadaviek našich klientov.

 Podporujeme mladé talenty v našom regióne.

 Podporujeme mladé talenty v našom regióne.