Komplexné vybavenie

Našou snahou je poskytnúť zákazníkom komplexné služby pod jednou strechou. U nás si môžete vybaviť byt alebo dom výrobkami od kvalitných dodávateľov a to za cenu, akú dostanete priamo od výrobcu!

Stačí si u nás vybrať so vzorkovníkov, my vám pripravíme na mieste a hneď cenovú ponuku a môžete rovno podpísať objednávku! Ušetríte tak veľa času a peňazí.

3D návrhy kuchynských liniek a schodov

Pred samotnou výrobou vám vypracujeme 3D návrh kuchynskej linky alebo schodov. Získate tak reálnu predstavu, ako bude kuchyňa alebo schodisko vyzerať v skutočnosti.

Dverové kľučky Twin

Dodávame dverové kľučky a kľučky na dvere značky Twin podľa vášho výberu. K dispozícii je vzorkovník, s ktorého si môžete vybrať kovanie a kľučky pre akékoľvek dvere.

Plávajúce podlahy Egger

Ponúkame vám širokú ponuku podláh v prvotriednej kvalite od firmy Egger. Kolekcie sa vyznačujú prirodzene pôsobiacimi dekormi a povrchmi, ktoré sú s nimi presne zladené.

Rolety a žalúzie

Vyberte si u nás rolety alebo žalúzie, ktoré sa vám perfektne hodia k vašim oknám a zariadeniu.

Drezy Blanco

Objednajte si u nás kvalitné drezy nemeckej firmy Blanco. Drezy pre domácnosť Blanco sa vyznačujú kvalitným povrchom, dlhou životnosťou a nadčasovým dizajnom.

Hygienické riešenia Tork

Zabezpečíme vám vybavenie sanitárnych miestností pomocou sortimentu značky Tork. Tork vyrieši všetky potreby v oblasti utierania, sušenia, čištenia alebo leštenia.

Kovanie na kuchynské linky a nábytky Hettich

V našich výrobkoch používame kvalitné kovania značky Hettich. Rozsiahly sortiment zaručuje vhodnosť použitia pre všetky druhy nábytku.


<< Späť